wtorek, 14 czerwca 2016

Ostatnie opinie o naszej pracy - Zapraszamy na spotkanie z nami sami ocenicie czy warto ;)

Bardzo dziękujemy za ostatnie opnie o naszej pracy. Takie słowa motywują nas do dalszej ciężkiej pracy i tworzenia dla Was pięknych wspomnień.
Dziękujemy
Paulina Mucha zrecenzowała: Profesjonalne wideofilmowanie, Pro-Wideo, Kamerzysta, Nowy Sącz  5 gwiazdek
Jaka jest ekipa Pro-Wideo: Punktualna, słowna, twórcza- ich praca jest sztuką a nie rzemiosłem. Jak ich spotkacie to zobaczycie, że są to ludzie godni zaufaniu. Nasz film został zrobiony rok temu i do dziś dnia nas zachwyca . Pełen profesjonalizm. Bardzo starannie dobieraliśmy obsługę naszego wesela - Pro-Wideo był jednym z najmocniejszych punktów, kapitalny montaż, świetne ujęcia, genialne pomysły-lepiej niż mogliśmy sobie wymarzyć:)Polecamy wszystkim, którzy chcą, żeby ich wesele było nagrane profesjonalnie, ciekawie, wesoło i bez najmniejszej nudy!:) Pozdrawiamy i raz jeszcze DZIĘKI!!!
Artur Wiktor zrecenzował: Profesjonalne wideofilmowanie, Pro-Wideo, Kamerzysta, Nowy Sącz  5 gwiazdek
Konkretna ekipa, która doskonale wie co robi. Świetne dostosowanie się do wymagań i bieżącego rynku. Śmiało polecam współprace z chłopakami!
Joanna Wilczyńska zrecenzowała: Profesjonalne wideofilmowanie, Pro-Wideo, Kamerzysta, Nowy Sącz  5 gwiazdek
Profesjonalizm, zaangażowanie, świetny kontakt, głowy pełne pomysłów-polecam serdecznie i pozdrawiam całą ekipę !
Łukasz Basiaga zrecenzował: Profesjonalne wideofilmowanie, Pro-Wideo, Kamerzysta, Nowy Sącz  5 gwiazdek
Jesli chcesz wiedzieć jaki jest człowiek w pracy poznaj go jaki jest na codzień. Jesli ktos wykonuje prace najlepiej jak potrafi z całego serca jest przepis na sukces pełna profesja a przy tym pozytywne zakrętasy!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz